Asi určitě

5. června 2011 v 18:50 |  Já sám jásám
Jaro už je dávno všude kolem a kromě rostlin a zvířátek probudilo i lidi a city v nich. Kolem nevinné Laivine se slétávají nápadníci a Laivine je zaseklá. Vždycky chtěla, aby si mohla z nápadníků vybírat a těšila se na to, až bude mít přítele (teda hlavně na to, co všechno s ním bude moct dělat. :D) A teď je z toho nesvá.
Jestli to náhodou nebude tím, že Laivine je snílek a fantasta. Jenomže to, co si vysní, neexistuje. Těžko k ní na ulici napochoduje strašně sexy chlap, ze kterého se jí podlamují kolena, přirazí jí ke zdi a začne vášnivě líbat. (Laivine je ve skrytu duše velký exhibicionista)
Ne ne, a i kdyby, tak by to bylo dost úchylné. Laivine není coura. Není jako hromada jejích spolužaček a kamarádek. Nikdy by neztratila své poprvé opilá zamčená v pochcaný kabince nějakého pražského klubu. Nebude to dělat s každým jen proto, že se jí zrovna chce (nebo že jí to v tom okamžiku nijak neobtěžuje a nemá nic lepšího na práci).
Ne, Laivine má své zásady. První polibek nejdřív po 3. schůzce, první sex nejdřív po 2 (psíš po 3) měsících. Chmmm...

Laivine má chuť být chvilku nevázaná coura a voblízávat se s chlápkem, kterého už nikdy neuvidí.
Tak. Ano. Je to pravda. Je to pravda a já to neudělám. Asi. URČITĚ. Bylo by mi ze sebe špatně. ASI. Určitě.

Jinak, líbala jsem se s 26ti letým malířem. Je svérázný, mluví divně, dobře se s ním kecá, má vlasy až na zadek a ten polibek se mi nelíbil. Nevím, jestli mě přitahuje. Stydím se a zároveň nestydím. Nevím, co chci. Nevím, jestli ho chci. A nevím, jestli mám počkat, promluvit si s ním ať změní techniku líbání nebo to rovnou vzdát a prohlásit se za lesbu, jelikož mě nepřitahuje asi žádný chlap. Jen ten vysněnej. :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 seemka1 seemka1 | 26. června 2011 v 21:18 | Reagovat

Puf. Ty jsi tak krásně normální. Tak úplně podobná mně. Až na jisté detaily.
Co malíř? Vyřešili jste to nějak?
A jaký to je, být s klukem který je o osm let starší než ty? Já měla donedávna zásadu, že bych nechtěla chodit s dospělákem, dokud bych sama nebyla dospělá. Jenže teď možná měním názor, kvůli jistému člověku. Ale neměla bych ho měnit. Ten názor. Ne kvůli němu. Protože šance, že bych kdy byla s ním, je mizivá. Těžko říct, jestli bych s ním fakt chtěla být. Rozhodně o něm ještě spoustu věcí nevím, takže ani nevím, proč toho člověka přád řešim.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama