Červen 2011

Asi určitě

5. června 2011 v 18:50 Já sám jásám
Jaro už je dávno všude kolem a kromě rostlin a zvířátek probudilo i lidi a city v nich. Kolem nevinné Laivine se slétávají nápadníci a Laivine je zaseklá. Vždycky chtěla, aby si mohla z nápadníků vybírat a těšila se na to, až bude mít přítele (teda hlavně na to, co všechno s ním bude moct dělat. :D) A teď je z toho nesvá.
Jestli to náhodou nebude tím, že Laivine je snílek a fantasta. Jenomže to, co si vysní, neexistuje. Těžko k ní na ulici napochoduje strašně sexy chlap, ze kterého se jí podlamují kolena, přirazí jí ke zdi a začne vášnivě líbat. (Laivine je ve skrytu duše velký exhibicionista)
Ne ne, a i kdyby, tak by to bylo dost úchylné. Laivine není coura. Není jako hromada jejích spolužaček a kamarádek. Nikdy by neztratila své poprvé opilá zamčená v pochcaný kabince nějakého pražského klubu. Nebude to dělat s každým jen proto, že se jí zrovna chce (nebo že jí to v tom okamžiku nijak neobtěžuje a nemá nic lepšího na práci).
Ne, Laivine má své zásady. První polibek nejdřív po 3. schůzce, první sex nejdřív po 2 (psíš po 3) měsících. Chmmm...

Laivine má chuť být chvilku nevázaná coura a voblízávat se s chlápkem, kterého už nikdy neuvidí.
Tak. Ano. Je to pravda. Je to pravda a já to neudělám. Asi. URČITĚ. Bylo by mi ze sebe špatně. ASI. Určitě.

Jinak, líbala jsem se s 26ti letým malířem. Je svérázný, mluví divně, dobře se s ním kecá, má vlasy až na zadek a ten polibek se mi nelíbil. Nevím, jestli mě přitahuje. Stydím se a zároveň nestydím. Nevím, co chci. Nevím, jestli ho chci. A nevím, jestli mám počkat, promluvit si s ním ať změní techniku líbání nebo to rovnou vzdát a prohlásit se za lesbu, jelikož mě nepřitahuje asi žádný chlap. Jen ten vysněnej. :(