Červen 2009

orange orange

11. června 2009 v 21:53 Já sám jásám
Jsem unavená, příští týden se píšou velehory testů, zítra mám písemku ze španělštiny, ze které musím mít jedničku, ztrapnila jsem se a mám pomeranče v uších.

A stejně mám tak nějak...radost. Spíš bych to pojmenovala jako spokojenost. Prostě jsem ráda na světe, v sobotu si jdu koupit struny, popruh a obal na kytaru, za chvilku končí škola... je to prostě fajn.

K tomu ztrapnění se... Inu, šla jsem ze zastávky a v uších mi začali hrát kluci bouččí a to píseň can't buy me love. jelikož v ulici, po které jsem šla, nebyl nikdo jiný než já, začala jsem bezhlasně zpívat a tancovat. Najednou však zpoza rohu vyskočila moje spolužačka s nějakými lidmi. Skoro jsem se s nimi srazila. Prudce jsem tedy zastavila v podivné taneční póze s otevřenou pusou. Spolužačka na mě překvapeně zírala a její společnice koukaly tak...uhm, jak to říct? Jako kdyby potkaly někoho hrozně trapného. Já si z toho však nic nedělala, vypla jsem si mp3, zuřivě spolužačce zamávala před nosem, zazubila se na ni, zapla si mp3 a pokračovala v taneční chůzy směrem domov. Ona se začala smát a tak jsem se začala smát taky. Náhodou, bylo to příjemné setkání.

A ty pomeranče jsou usušený. Ještě je teda v uších nemám, ale hodlám si je tam v nejblizší době zapíchnout. Udělám si z nich naušnice!

Pápá