Říjen 2008

tupé tupé

29. října 2008 v 21:42 moje žblepty
Taky občas máte chuť udělat něco děsně radikálního? Něco, co nikdo nečeká. Něco, co způsobí, že káždý bude valit oči, ťukat si na čelo, prostě šokovat okolí.
Já se momentálně potýkám s ohromnou touhou oholit si hlavu. A to úplně do hola. Mám děsnou chuť vzít holící strojek a oholit se. Šla bych s tou obnaženou lebkou do školy... Ou, kruciš...

Já mám své vlasy ráda. Dokonce moc ráda. Líbí se mi, jak se jemně, skoro neznatelně kroutí, líbí se mo jejich tmavě hnědá, která hází červené odlesky, líbí se mi jejich momentální délka... Nikdy jsem nebyla se svými vlasy spokojenější než teď.
ÁÁÁ, já se snad asi opravdu oholím! Zastavte mě někdo!

Korn - Tearjerker

20. října 2008 v 23:12 Music
.

Pocity samoty, prázdnoty, strachu…
Slzné kanálky probouzející se k životu, husí kůže, deroucí se na povrch. Úzkost, která nutí paže obejmout kolena a schovat se, uniknout, která se marně snaží vytěsnit to nic, co vás naplňuje. Chlad postupuje a hledá si útočiště za nehty. Lehký třes ovládající prsty. Ježící se chloupky…

...Saturated Loneliness...

Je až neuvěřitelné, že tohle všechno ve mě vyvolává jedna písnička. Jedna pitomá písnička a já se cítím neuvěřitelně mizerně.
A nemůžu jí přestat poslouchat. Je jako droga.
Zachraňte mě...

V prach řítí se mi mosty snové, učí nás samí debilové

17. října 2008 v 20:28 moje žblepty
Čím jsem starší, tím se mi zdají učitelé blbější.

Samozřejmě, dřív jsem na ně nadávala a označovala je za nejrůznější tažnou zvěř, ale vždycky jsem si myslela, že jsou to vlastně chytří lidé, kteří by se měli poslouchat. Byla jsem přesvědčena, že se nemusí zpochybňovat jejich inteligence.

Jenomže poslední dobou se mi někteří zdají úplně blbí. Občas říkají takové pitominy... To jak se někteří z nich vyjadřují, jaké říkají nesmysly, jak jsou někdy úplně mimo, nebo něco nedokážou (či snad nechtějí?) pochopit. Opravdu, boří se mi mé iluze o tom, že pan učitel je ten chytřejší. Není to pravda.

A to jsem na gymplu. Alespoň vím, že vejšku udělá každej debil, když se snaží. Protože jinak vážně netuším, jak je možné, že nás učí ti, kdo nás učí.

Práskač

12. října 2008 v 12:30 moje žblepty
sakra Sakra SAKRA!
Nemůžu číst na veřejnosti. Nemůžu kreslit na veřejnosti. Nemůžu ani snít na veřejnosti.
A proč? Chete sdělit ten prostý fakt, tu ničemnou skutečnost? Dobře, udělám to.
Protože můj obličej na mě všechno práskne. Maluju si vyděšeného panďuláčka. Samozřejmě u toho mám nevědomky otevřenou pusu dokořán a vystrašený výraz. Prostě tvářím se tak, jak se tváří můj obrázek.
Nebo čtu povídku. Pokud je erotická, nechtějte můj výraz znát. Kamarádka, která se sledováním mých xichtíků opravdu baví, mi zdělila, že u toho mám flekatý obličej, mračím se a neustále nějak pohybuju čelistí. Když je to třeba smutný, tak vypadám, jako by mě někdo mučil a při veselé povídce se zase děsně blbě zubím.
Oh, a když se zamyslím... no, já se většinou zamýšlím o věcech, které se označují jako +18. Prej uhranutě koukám doblba a neustýle si koušu nebo cucám spodní ret. Taky super.
Nesmíme zapomenout na občasné nekontrolovatelné slinění. Jednou jsem něco dočetla a koukám... co to je za flek na mé noze? - Já si jí celou tu dobu cucala a slintala u toho. Fuj.

Nejde to nedělat, prostě ne. Víte, jak se musím o výtvarce ovládat? Vždycky se tak soustředím na to, abych se blbě nexichtila, že ten obrázek pak stojí za prd.

Punk love

7. října 2008 v 20:47 Moje obrázky
No jo, Laivinka nám znova něco namalovala.
To zase poslouchala punk. Tentokrát ale kabaretní, protože se zamilovala do The Dresnden Dolls.
Takže při poslechu této hudby přišel na svět tento obrázek. Jako obvykle po procesu skenování není vidět polovina tahů a je to celý takový spatlaný, ale co naděláme. Doufám, že i tak to není úplně marný. A to mi to trvalo celkem krátkou dobu. Asi 2 hodiny.

Bez tváře

4. října 2008 v 19:57 Moje obrázky
Já bych to tím obličejem zkazila. Nechala jsem si ho nakonec, že ho dodělám pak, ale když jsem se sklonila nad papír, chystajíc se nakreslit pusu, tak mi došlo, ať to nedělám. Že to poseru.
Tak jsem to elegantně vyřešila. Obličej to nemá záměrně. :P
Jinak, ano, vím, že na kytaře chybí pražce. Naskenovala jsem to a koukám... ta kytara je nějaká vadná. No jó, ono to nemá pražce. Tak jsem je originálu dokreslila. A byla moc líná to naskenovat znova. Takže to tu máte bez nich, smůla.
Je to jen taková čmáranice. Originál je asi o třetinu menší než tohle. Jenomže když mi to scener tak pěkně zvětšil...

The Dresden Dolls 'Coin-Operated Boy'

1. října 2008 v 16:48 Music
Zvláštní hudba, ale krásná. Hrají kabaretní punk. No, myslím, že jsou jediný. :)
Ale je úžasný, že z klavíru a bicích dokážou udělat tak super hudbu. Vážně se mi to moc líbí.