Duben 2008

New layout od Blanch

30. dubna 2008 v 22:51 moje žblepty
Je tu, konečně jsem se dočkala. Nááásherný layoutek. Opravdu se mi hrozně líbí. Krásné barvy, kouzelné záhlaví... Tento skvost je od Blanch. Nevěřím, že jste o ní neslyšeli. Krom toho, že píše bezkonkurenční povídky a dělá krásné designy...mno, já newím, co ještě, ale prostě Blanch zná každý. A je vážně super, že se můj blog může zdobit jejím layoutkem. :)

Tomu já říkám štěstí

30. dubna 2008 v 22:30 moje žblepty
Víte, čemu já říkám štěstí? Když shlédnete okouzlující film s nádherným, úžasně tancujícím kubáncem. Když skončí, chopíte se mp3 a jdete na naší malou, útulnou a krásnou zahradu. Tam vlezete na velkou trampolínu a pustíte si vaši oblíbenou písničku, která je shodou okolností v rytmu latinskoamerických tanců. Pokusíte se na trampolíně tancovat a hrozně vás to baví. Svůj tanec prokládáte různými skoky a kreacemi triků na trampošce. Tancujete s nasazením, zpíváte si nahlas, protože je noc a ve vaší poměrně zapadlé ulici není ani živáčka. Nikdo vás nemůže vidět, protože váš dům ja jakoby zasazen v kopci, mezi ním a ulicí je zeď porostlá růžemi s malými poupátky. Nad vámi svítí hvězdy. Pod vámi je zelená tráva. Vedle vás tiše šumí strom. Pak, když už tancujete bez přestávky půl hodiny, vyčerpáním doslova padnete na záda. Pustíte si pomalejší, hezkou písničku a sledujete hvězdy. Necháte se ovívat nočním vánkem. Ležíte, vnímáte ten krásnej svět okolo a posloucháte. Nejen píseň, ale i tlukot svého srdce. Kolem naší trampolíny je bezpečnostní síť. Je jasno. Ležíte tam, obehnánáni sítí, a sledujete to všechno. Měsíc. Maličké obláčky, které sem tam nějakou tu hvězdičku zakryjí. A odpočíváte. Máte radost. Nemusíte brzo vstávat. A zítra je 1. máj. Je krásně příjemně. Ležíte, nasloucháte, přemítáte a rácháte se v tom krásném pocitu, užíváte si těhto chvílí. Milujete svět. Milujete život. Tomu já říkám štěstí.
A jsem šťástná, že přesně takovéhle štěstí já můžu prožívat.

3x21 Family - fotky

30. dubna 2008 v 16:15 House - Obrázky
Fotky z minulého božíhu super dílku "Family"...
Klásně spinká...
A naprosto boží hůl!!!

Okoukané a okoukanější...

30. dubna 2008 v 16:07 moje žblepty
Dala jsem si sem lehce "prošlej" layout, kterej jsem tu měla asi před 3 měsíci a půl. Už jsem si našla jeden novej boží layoutek, ale autorka mi ještě neposlala heslo a já byla z toho japonského designu už na nervy. Takže přišel na řadu tenhle. Protože jsem si s ním už jednou prožila proces okoukávání, nečekejte, že tu bude moc dlouho. Mám plán. Dokud mi ta autorka nepošle heslo, budu postupně podle nálady měnit moje bývalé layouty...

Don't worry, be happy

29. dubna 2008 v 17:24 Strasti doktora House
Jsem na téhle písničce závislá...
"In every life we have some trouble
But when you worry, you make it double." ozvalo se z chodby. Tým se zmateně ohlédl. Dveře kanceláře se vzápětí otevřely. "Don't worry…be happy." zpíval si House. Zírali na něj jak na blbouna nejapného. Camenorová zapomněla zavřít ústa. Cože? House si zpívá? A ještě k tomu Don't worry, be happy? Greg si je důkladně prohlédl. "Zdá se mi to, nebo je můj tým mentálně retardovaný?" zeptal se při pohledu na Cameronovou, které málem ukápla slina. "Vy si zpíváte?" vyhrkl překvapeně Chase. "Mám hlasivky, a když je zrovna nepoužívám k psychickému týrání nevinných pacientů a svých podřízených, tak si zpívám." pokrčil rameny. Foreman zvedl obočí tak vysoko, že se málem dotýkalo jeho vlasů, ale nic neříkal.
"Ain´t got no place to lay your head
Somebody came and took your bed." dolehlo k nim. Kolem kanceláře zrovna procházela Cuddyová. "Don't worry…be happy." vycházelo jí z hrdla. Cameronová se s úšklebkem otočila a upřela zrak na House, který si skousl ret.
Put a smile on your face...

House avatars

29. dubna 2008 v 16:49 House - Obrázky
Tak jsem se prohrabávala deviant artem a narazila jsem na pár avatarů. kuk
Kopčete se zdrojem.

House animačka

29. dubna 2008 v 16:48 House - Obrázky
Jackolyn's webcam Pěkná animace... :p

3x21 Family - House, Hector and flame cane ;)

28. dubna 2008 v 23:22 Videjka
BITCH YEAAAH!
THAT WAS PERFECT EPISODE!
AVESOME!
AMAZING!
I LOVE IT. LOOK AT THIS VIDEO AND DON'T DIE BY LAUGHT.
ORIGINAL IS MUCH BETTER THEN CZECH DABING.
BITCH YEAAAH!

Koníci

28. dubna 2008 v 20:10 Moje obrázky
Tak tu zveřejňuji nějaké další své obrázky. Tentokrát koně. Kreslila jsem je před třemi lety na koňskym táboře, myslím že o poledním klidu. :)
Tak tohle je první kresbička. Nedělejte si iluze, samozřejmě jsem to dělala podle předlohy.
A druhá. Tady si nejsem jistá, jestli tu předloha byla, ale je to možné.

Ondřej Ruml - Don't worry, be happy

28. dubna 2008 v 16:08 Super videa
Doufám, že jste včera sledovali X-faktor. Já vím, že je to kravina, ale vážně, tohle se povedlo. Mě se to hrozně líbí. Jak si to tam všechno nahrál, jak to měl sesynchrozinovaný.... super.
Dokonce jsem mu i poslala hlas, což já považuju za nehorázný vyhazování kreditu.
Kuk
Don't worry...Be happy. :)

Bez střechy nad hlavou aneb U koho přespat?

26. dubna 2008 v 22:27 Drabble
Další drabblík. Tentokrát pro Jasmiiine na téma: Bez střechy nad hlavou aneb U koho přespat?
Má 108 slov. Doufám, že se vám bude líbit. ;) Read.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.
ťuk ťuk ťuk
ozvalo se. Wilson šel otráveně otevřít. Na prahu stál House. "Co se děje?"
"Někdo mě vykradl. Nemůžu u tebe přespat?" zeptal se. Wilson se usmál. "Nemůžeš." řekl, a na ta slova víc otevřel dveře. Vedle něj stála nahá slečna a mile se na něj usmívala. House se na ní překvapeně podíval. "Pardon… Hezky si to užijte." pronesl ironicky a odešel.
ťuk ťuk ťuk
ozvalo se. Cuddyová šla otráveně otevřít. Přede dveřmi stál House. "Co chcete?"
"Přespat, někdo mě vykradl." odpověděl. Cuddy se usmála. "To asi nepůjde." řekla a otevřela dveře dokořán. Vedle ní stál nahý chlápek. "Panebože!" zařval House a šel se vyspat na lavičku.

Naše rádio Revive

26. dubna 2008 v 15:27 Laivine aneb já
Taky vás už štvou komerční rádia s popovými srajdami? Neváhejte a pusťte se nové, NAŠE rádio, kde uslyšíte pořádnou hudbu!!!
S mojí nejlepší kamarádkou Janou jsme si udělali vlastní rádio jménem Revive. To, co hrají normálně se vážně nedá poslouchat. Dám na něj odkaz do oblíbených. ;) Hrajeme tam hlavně rock, metal, punk rock, ale i jiné žánry, sem tam i nějakou tu popovou.
Vyskoušejte ho, prosím. :) Protože čím víc budeme mít posluchačů, tím víc nám jim tam příjde, tím budeme slavnější a tím víc to bude super!
Fakt mě to nadchlo... :D

House: If you were gay (překlad)

26. dubna 2008 v 0:24 Videjka
Docela zábavné videjko. :) Já teda nejsem fanda Wouse, ale tohle je celkem vtipné.
Chtěla jsem jsem dát překlad toho, co říkají, ale nikdy jsem to nenašla, tak jsem se odhodlala k odvážnému činu - sama jsem to přeložila. Takže mě obdivujte lidi, dalo mi to celkem zabrat, je to dost dlouhý... Originál vám sem nedám, ptž se mi ho nechce upravovat, je dost poházenej...
Tak tady je videjko -
Pokud si chcete přečíst překlad, tak klikněte na celý článek.

Jak House bojoval s Wilsonem o Cuddy

25. dubna 2008 v 18:33 Drabble
Tak jsem stvořila první drabble. Je to nic moc... Buďte schovívaví, je to můj první drabblík. Téma mi zadala Lisa. :)
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.
House rázně vpochodoval do Wilsonovi kanceláře. "Cuddyová je moje, jasný?!" vyjel na něj. Wilson vzhlédl. "S tím nepočítej. Zítra spolu jdeme do kina." odvětil chladně.
"Nejdete. Pokud se nebude chtít koukat na film s mrtvolou." procedil skrz zuby a zaujal bojový postoj. V ruce držel svojí hůl jako meč. "Tak co, Jimmi, troufneš si?" popíchl ho. Wilson jen zakroutil hlavou. "Jsi infantilní." Potom ale prudce vstal, uchopil golfovou hůl, která ležela opřená o zeď, a začal s ní šermovat. House odvrátil jeden podlý úder a zaútočil. Třísky lítaly všude kolem. Najednou se někdo přiřítil dovnitř. Byla to Lisa. Oba bojovníci zůstali stát a překvapeně na ní koukali. "Já to mám stejně nejradši ve třech!" vykřikla a skočila jim kolem krku.

I and Gloomy Sunday

24. dubna 2008 v 22:38 moje žblepty
Jsem idiot. Celej večer tu poslouchám gloomy sunday... Už jsem asi 3x u toho brečela, celou tu dobu se klepu jako ratlík a začala mě z toho bolet hlava. Ještě mám husí kůži. A ještě si to sháním do mp3. Pokud se nechci brzo nervově zhroutit, tak bych si to tam neměla strkat. Takže to radši neudělám... stačí, že jsem deprimovaná celej dnešek... brrr
Hrozně mě to baví zpívat... Ta verze od Diamandy Galas je...prostě...když jí zpívám, tak se do toho textu vžívám. Ta melodie je tak hrozná, tak beznadějně žalostná, tak dokonalá. Když to zpívám, třese se mi hlas a slzí mi u toho oči. Ale musím to poslouchat furt... Doufám, že se v brzké době nezasebevraždím... brrr
Jdu si to zazpívat, a pak, pokud budu ještě naživu, půjdu spát...
...už jsem si to zazpívala...a už zase brečím...proč to dělám? :'(

House klub

24. dubna 2008 v 19:06 Laivine aneb já
V okolí mého blogu se pohybuje několik super lidiček. Máme jedno společné - lavujem House. :)
Všichni si navzájem chodíme na blogy a píšeme ff na téma House m.d. Mám je moc ráda.
Poslední dobou to začali označovat jako takový klub. Jsem vážně happy, že jsem jeho součástí.
Tady jsou ty super blogy ;) :
a já - Laivine :)

Reklama na Schwepps

24. dubna 2008 v 18:03 Videjka
Kuk...
Je to španělská reklama.
Hughovi to mnohem víc sluší zarostlému. Newim proč...
Ale i tak je pěknej. :)
Mohli ho líp nadabovat, podle mě se k němu tenhle hlas moc nehodí. Ale to je asi tím, že na to nejsem zvyklá.
Jo, a ještě vám tu dám, co se tam říka:
hlas - Schwepps tonic & Hugh Laurie
barmanka - Prosím!
Hugh - Jak jse věděla, že chci Schweppes tonic?
barmanka - Protože se k vám hodí.
Hugh - Hodí?
žena - Hodí se k vám, protože na první pohled se nezdáte jako jednoduchý muž, ale stojí zato to zkoušet.
Hugh - Budeme zkoušet u mě nebo u vás?
hlas - Schwepps Tonic
Hugh - Kyselost je sexy!

Co je to drabble?

24. dubna 2008 v 9:38 Drabble
Takže, drabble je krátká povídka zhruba o 100 slovech na vámi zadané téma. Prostě napíšete do komentářù její název, a já ji vytvořím. Je pravidlo, že jakmile mi zadáte nějaký drabble, musíte je začít psát taky. Ale pokud nechcete nic psát a máte super téma, tak se na to pravidlo vykašlíčkujte. ;)
Takže, sem mi zadejte 3 témata, pak to doèasnì uzavírám. Až budou napsané, tak vám řeknu, kdy budete zase moct nějaká témata zadávat.


News

24. dubna 2008 v 8:55 moje žblepty
Ahojte...prosím, že budete tak hodní a hlásnete mi TU??? Je to soutěž o nej design, běží to už celkem dlouho... Tak kdyby se vám můj design líbil, tak prosím hlásněte... děkuju. :)
Jiank, právě je informatika a je to šílenej opruz... html je ta největší nuda... mno, i když potom mě čeká chemie, takže asi nee... bůhůhů