Leden 2008

Rozchod

29. ledna 2008 v 23:33 | Laivine |  Jednorázovky
Po dlouhé době nová povídka. Tentokrát je trochu víc z obyčejného života. Tak mi jí pak ohodnoťte v komentrch, prosím. :)

Krásný...

21. ledna 2008 v 21:23 my wor(l)d - ostatní
Když Tě navštíví kamarád, chová se jako host, ale opravdový přítel otevře ledničku a obslouží se.............

Kamarád Tě nikdy neviděl plakat, ale příteli se chvějí ramena, když vidí Tvé slzy....
Kamarád nezná jména Tvých rodičů, ale přítel má jejich telefonní čísla i adresy ve svém notýsku.....
Kamarád přinese lahvinku vína na Tvé narozeniny, ale přítel přijde dříve a zeptá se , s čím Ti může pomoci a po skončení oslav zůstane, aby Ti pomohl s úklidem...

Kamarád nesnáší, když mu voláš ,jestliže už šel spát, ale přítel se ptá, proč jsi mu tak dlouho nezavolal....

Kamarád si s Tebou rád pokecá, ale přítel Tě vyslechne, když máš romantickou lásku i problémy...

Kamarád si myslí, že přátelství skončilo jestliže jste se pohádali, ale přítel Ti po hádce zavolá....

Kamarád si myslí, že jsi tady vždy jen pro něho,ale přítel je zde pořád pro Tebe....

Pěknej kýč

21. ledna 2008 v 21:19 ostatní
Nevím, jak to vnímáte vy, ale ve mě tyhle obrázky budí rozbroje. připadají mi krásné, ale taky hrozně kýčovyté...Tak vám je sem dávám...co myslíte vy?
(print image)
(print image)

Očima Násilníka

21. ledna 2008 v 21:12 my wor(l)d - ostatní
OČIMA NÁSILNÍKA

Prosím, dávejte si to na blog, může to někomu zachránit život.

Se skupinou odsouzených za znásilnění byl ve vězení proveden rozhovor o tom, co očekávají u potenciální oběti a zde jsou některá zajímavá fakta:

1) První věc, na kterou muži u potenciální oběti ohlíží, je účes. Nejpravděpodobněji budou pronásledují ženu s culíkem, drdolem, copem nebo jiným účesem, který je snadné uchopit. Také půjdou pravděpodobněji po ženě s dlouhými vlasy. Ženy s krátkými vlasy nejsou běžnými cíly.
2) Druhou věcí, po které se muž dívá je oblečení. Vyhledávají ženy, jejichž oblečení je snadné rychle odstranit. Většina z nich má u sebe nůžky speciálně na stříhání oblečení.
3) Také vyhledávají ženy, které telefonují, hledají něco v kabelce nebo dělají nějakou činnost za chůze, protože nedávají pozor a mohou být snadno přemoženy.

New desing

21. ledna 2008 v 16:41 my wor(l)d - ostatní
tak je tu new desing. Je krásňoučkej. Vážně povedenej. A teď tu udělám malou reklamu Amy Woodové...Je totiž od ní. Že je boží? =D Amy, pokud si to někdy přečtěš, věz, že je to myšleno vážně. Předpokládám, že tu zůstane asi tak dlouho jako ten předešlej, možná má na to ho i předčit. ;) Je z TÉTO stránečky. Určitě tam najdete to co hledáte.

ÁÁÁGR!!!

21. ledna 2008 v 16:31 moje žblepty
Ne, ne, ne, ne, NE! Právě jsem vám napsala krásnej, novej díl dr house a já a smazal se mi! Já se na to vy...No, teď nemám vůbec chuť to psát znova, takže su budete muset tak do zejtřka počkat. Chjo. Bůůů. Tak čau. :(

Pro Janu Jakerlovou!

7. ledna 2008 v 18:28 moje žblepty
Ahoj Jani...dneska jsem na óčku viděla jeden klip a řekla jsem si, že se u těj potentuješ smíchy. Takže tady je, přímo pro tebe - Vanilla sky - umbrella (Dokoukej to do konce!)
Jinak, sorry že sjem dneska na tebe na hip hopu vyjela...ber tohleto jako takovou malililinkou omluvu. :)

klip Nightwish - Amaranth

5. ledna 2008 v 0:12 Music
Tohle je fakt nádherná písnička a klip. Já jsem jinak spíš na takovej dilinskej popík, ale tahle mě fakt bere...Newim jestli to znáte, ale při některých písničkám mám takovej divnej pocit. Úplně se mi sevře hrdlo a chci, aby ta písnička zkončila, ale jakmile zkončí, chci si ji zase pustit znova...mno, a tohle jedna z toho mála...Jediná ještě podobná byla Momma od MCR, ale ta mě postupem času omrzela...ale tahle je fakt boží.
Tak tady máte ten klip:Jak se budí princezny

4. ledna 2008 v 23:13 moje žblepty
Nedávno před vánoci dávali mojí nejoblíbenější pohádku - Jak se budí princezny. Jako malá jsem na ní koukala furt. Teď už to bylo hodně dlouho, co jsem jí viděla naposledy a tak jsem se na ní prostě musela koukat. :) Překvapilo mě, že si stále pamatuji úvodní písničku. Zazpívala jsem si a zavspomínala jsem, jak jsem před stejnou televizí, na stejné sedačce, ve stejném obývacím pokoji zpívala tu samou písničku, akorát že mi mohlo být tak 7. Nějak mě to dostalo. No, a dneska jsem si jí zase začala zpívat, zahrála jsem si jí na flétnu a už to jede...Ach jo. Taky byste občas chtěli být mladší? V první třídě to bylo super. Měli jsme bezva učitele, já měla plno kamarádek, všehcno mi šlo, všichni mě měli rádi, byla jsem hodně hubená a neměla jsem žádný běďar...a měla jsem mnohem míň starostí, nic jsem asi neřešila.......zlatý věk...
Tak já vám sem dám tu písničku:
Text:
na sedmém lánu u sedmé sýpky
svítil jak svícen růžový keř
však někdo tam k ránu podťal ty šípky
nevzejdou více nevěř či věř
Ref:
O šípkových růžích
řeka tiše zpívá
koně nesou v hřívách tu píseň tam v dál
o šípkových růžích
po nichž se mi stýská
i ten vítr vříská
tam zpíval a hrál
.
na sedmém lánu u sedmé sýpky
svítil jak svícen růžový keř
však někdo tam k ránu podťal ty šípky
nevzejdou více nevěř či věř